Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Najważniejsze odczyty tego poranka to sprzedaż detaliczna w Niemczech w ujęciu rocznym, której dynamika wzrosła do 4%, przy zakładanych 3% oraz odczycie poprzednim na poziomie -1%. Kolejny ważny news przedpołudniowy to kwartalne PKB Hiszpanii. Z wynikiem 0.7% jest to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się krajów strefy euro – chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać.

Najbardziej interesowały nas jednak wyniki inflacji konsumenckiej w unii monetarnej. Spodziewaliśmy się osunięcia CPI bazowego rdr do 0.6%, te okazało się jednak głębsze do 0.5%. Rynek jednak chyba wcześniej wycenił już spadki, gdyż nie zareagował zbyt silnie. Widzieliśmy nawet delikatne wzrosty w związku z spadkiem stopy bezrobocia Eurolandu do 11.4% (z 11.5%).

Reszta dzisiejszych danych po starcie Ameryki. Do najważniejszych zaliczymy te o 14:30 – PKB Kanady i amerykańskie PKB i deflator PCE. O 15:45 PMI publikowane przez DEF Chicago, a o 16:00 indeks zaufania konsumentów według Uniwersytetu w Michigan. Po 16:00 możemy rozpocząć weekend.

Silne i słabe aktywa finansowe

NZD silnie straciło po wczorajszym posiedzeniu RBNZ, na USD nadal jesteśmy świadkami korekty. CAD silnie opada, EUR/USD natomiast cały czas w okolicach 1.13.

SILNE: JPY, EUR

SŁABE: NZD, CAD, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne pod opcje binarne:

GBP/USD – obiecująca reakcja na wsparciu

AUD/CAD – ponownie przy linii trendu

USD/JPY – w stronę wsparcia H4

Złoto koryguje dynamiczne wzrosty, które rozpoczęły się pod koniec października 2014 roku. Po dojściu w okolice S/R na 1309 cena zaczęła opadać. Korekta trwa już kilka ładnych sesji, my jednak osobiście czekamy do zejścia w strefę 1240-1230. Właśnie tam spodziewamy się bowiem odbudowania siły kupujących i szansy na łatwy, pewny i bezpieczny zarobek – ruch będzie bowiem zgodny z szerokim trendem.

GOLDDaily

Oczywiście dla potwierdzenia warto zawsze posiłkować się jakimś sygnałem zakupowym rozrysowanym przez wykres. Wtedy możliwe będzie zagranie CALL.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here