Naga MarketsW II kwartale br. na PC i Nintendo Switch wydane zostanie Infernal Radiation, a na platformie Steam już teraz dostępne jest bezpłatne demo. To hardcorowa zręcznościówka, której bohaterem jest egzorcysta zmagający się z opętaniami i demonami. Jak wskazują twórcy, Infernal Radiation wyróżnia się m.in. wysokim poziomem trudności, dynamiczną rozgrywką i walkami z demonicznymi bossami.

Art Games: Infernal Radiaton dostępna już w wersji demo

Infernal Radiation (wcześniej znane jako Priest/Faither) to projekt polskiego studia Asmodev, które pracuje równocześnie nad grą Priest Simulator. Wydawcami tytułu na PC będą Art Games Studio S.A. i Ultimate Games S.A. Na platformie Steam jest już dostępne bezpłatne demo Infernal Radiation.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak wskazują twórcy, Infernal Radiation jest unikalnym tytułem osadzonym w klimatach gotyckich i dark fantasy, pełnym elementów horroru oraz czarnego humoru. Gra ma wyróżniać się też niespotykaną oprawą audiowizualną. 

Gracz wcieli się w egzorcystę, który trafia na Wyspę Halloweenową, gdzie doszło do wybuchu reaktora elektrowni wytwarzającej energię z ognia piekielnego. W efekcie tego nieszczęśliwego incydentu diabelskie promieniowanie skaziło wielu ludzi i doprowadziło do licznych opętań na terenie wyspy. 

Kluczowym elementem są podzielone na fazy i wyróżniające się dużą dynamiką walki z demonicznymi bossamiInfernal Radiation zastosowaliśmy formułę easy to play, hard to master. Zasady rozgrywki są niewiele bardziej skomplikowane od tych znanych z klasycznych gier arcade’owych, ale staraliśmy się wykręcić z nich jak najbardziej epickie doświadczenie – mówi jeden z twórców nowej gry, który ukrywa się pod pseudonimem Wdw. 

Finalna wersja Infernal Radiation zaoferuje m.in. walkę z 20 demonami o unikalnych zdolnościach i charakterze, a także szerokie możliwości rozwoju postaci. Nie zabraknie też eksploracji i poznawania historii wyspy oraz korzystania z usług osób uratowanych przed demonicznymi siłami. Dostępny będzie również tryb lokalnej kooperacji. 

Naszą największą inspiracją było Deep Dungeons of Doom, ale wzorowaliśmy się też na grach rytmicznych. Należy uczyć się zachowań przeciwnika i odpowiedniego timingu. W osiągnięciu celu pomoże system rozwoju postaci spotykany w RPG – tłumaczy Wdw.

Infernal Radiation – główne cechy: 

  • egzorcyzmy, opętania i demony; 
  • easy to play, hard to master; 
  • 20 demonicznych bossów; 
  • wystylizowana oprawa audiowizualna; 
  • 9 specjalnych umiejętności; 
  • tryb lokalnej kooperacji; 
  • uniwersum Asmodev. 

W II kw. 2020 r. Infernal Radiation zostanie wydane na PC, by następnie pojawić się na Nintendo SwitchWydawca nie wyklucza, że gra może trafić później także na inne konsole. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułArt Games prezentuje S.W.A.N. Gra nawiązuje do katastrofy w Czarnobylu
Następny artykułRBC szykuje się do skupowania złota. To będzie wielki test dla tego kruszcu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here