Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Spółka znalazła się podczas wczorajszej sesji w czołówce najmocniej rosnących firm. Wzrost o ponad 20% musi robić wrażenie tym bardziej, że towarzyszyły mu spore obroty. W końcu nastąpiła reakcja na kluczowe wsparcie w rejonie 1 zł. Ruch spadkowy, który miał typowo korekcyjny charakter w porównaniu z poprzedzającym go dynamicznym impulsem wzrostowym, prawdopodobnie kończy się. Wszystko zależy teraz od tego czy wczorajsza zwyżka będzie kontynuowana w kolejnych sesjach tego tygodnia. Taki scenariusz nakreśliłem 4 czerwca.tokeneo

Jednostka dominująca jest spółką świadczącą usługi w zakresie produkcji konstrukcji metalowych i ich części oraz remontu wyrobów metalowych.

zastal

Od kilku sesji zauważyć można spore wzrosty. Wykres przedstawia interwał tygodniowy aby pokazać szerzy obraz. Jak widać mimo silnych wzrostów od kilku dni nie zmieniły one jeszcze układu dołków i szczytów, a nie przełamały linii trendu spadkowego. Taka samo wygląda zresztą sytuacja na wykresie dziennym. Na W1 widać jednak, że wzrosty są efektem obrony kluczowego wsparcia, przy którym powstała sporej wielkości świeca pin bar, a całej obronie towarzysza narastające obroty. Być może jest to początek większych wzrostów po bardzo długim okresie spadków. Aby do tego doszło cena powinna najpierw wybić linię trendu spadkowego oraz okolice 1 zł czyli ostatni szczyt trendu spadkowego. Sądząc po zachowaniu kursu oraz wolumenu, szanse na to są całkiem niemałe.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku GBPUSD 9 czerwca 2015
Następny artykułPodsumowanie poniedziałkowej sesji na DAX. Czy poziom 11000 zatrzyma spadki?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here