Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami bardzo wysokich obrotów, którym towarzyszą dynamiczne wzrosty. Jest to dobra wróżba przed spotkaniem z linią trendu spadkowego, na którą nachodzi ważny opór, wyznaczony przez poprzednie dwa dołki. Wybicie tego miejsca może wygenerować silny sygnał kupna, którego pierwszym celem będzie opór w okolicach 0,90 zł.Conotoxia

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

quercus

Sprawdza się scenariusz opisany przez nas 12 grudnia ubiegłego roku, zakładający spore wzrosty, zgodne z panującym głównym trendem. Aktualnie po silnym ruchu wzrostowym, kurs zatrzymał się na poziomie oporu 8,20 zł, gdzie pojawiła się niewielka korekta. Wydaje się, że jest to tylko przystanek na drodze do dalszych wzrostów, gdyż kurs szybko zawrócił, a kształty świec i wzrost obrotów sugerują, że opór ten niedługo zostanie pokonany. Otwarta zostanie droga do historycznego maksimum w okolicach 9,50 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here