Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Spółka nie wyróżniała się niczym podczas wtorkowej sesji, ale warto zauważyć, że w dynamicznym trendzie wzrostowym, w czasie korekty został wybroniony ważny poziom wsparcia okolic okrągłej 1 zł. Wcześniejsze wybicie tego poziomu było sporym osiągnięciem, a teraz czterodniowa korekta być może kończy się świecą pin bar, którą w takim kontekście można traktować jako pozytywny sygnał. Jeżeli mam rację i trend będzie kontynuowany to kolejny celem powinny być okolice 1,20 zł, a więc kolejne być może szybkie 15% wzrostu.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

Ponad 6% wzrosty przy bardzo wysokich obrotach były wczorajszym osiągnięciem popytu. Jest to o tyle ważne, że od pewnego czasu kurs próbuje oderwać się od kluczowego, długoterminowego poziomu wsparcia. Licząc od początku walki na wsparciu czyli od 8 lipca, była to najmocniejsza sesja. Niesie to pewne nadzieje, że w końcu kurs rozpocznie nowy trend wzrostowy, tak jak miało to już kilka razy miejsce z okolic 1 zł. Najbliższym celem kupujących powinien być ostatni wierzchołek czyli 1,20 zł. Jego wybicie otworzy drogą do kluczowego oporu okolic 1,45 zł. Poprzednia analiza miała miejsce 10 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD – wybicie poziomu wsparcia
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: PKO BP, CCC, ING Bank
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here