Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Po niezwykle dynamicznym impulsie z marca bieżącego roku, który wywindował cenę o ponad 170%, nastał czas trendu spadkowego, który w praktyce zniwelował całe to osiągnięcie. Aktualnie kurs powoli zaczyna piąć się do góry, a piątkowa sesja, która przyniosła ponad 8% wzrost przy podwyższonych obrotach daje szanse na kontynuację. Cała konsolidacja ma miejsca na lokalnym wsparciu i już po wybiciu linii trendu spadkowego. Dopóki więc wsparcie nie zostanie przełamane, szanse na dalsze wzrosty są całkiem realne.

[pullquote]Zarabiaj na spadkach i wzrostach notowań polskich spółek dzięki brokerowi HFT Brokers[/pullquote]

Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej. Zleca i kontroluje jej produkcję głównie na Dalekim Wschodzie.

lpp

W ciągu ostatnich dwóch dni spółka straciła ponad 10% wartości. Wygląda to na pewną rezygnacją popytu, którego kolejna już próba sforsowania oporu okolic 8000 zł nie powiodła się. Niebezpiecznie wygląda także analiza rosnących w czasie spadku obrotów. Wydaje się, że test wsparcia przy 6830 zł jest niemal pewny, a jeżeli i tam kurs się nie zatrzyma to prawdopodobnie cena spadnie na poziom ostatnich minimów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here