Naga MarketsTo już zaczyna być nudne, ale za nami kolejna sesja wzrostów na WIGu i jesteśmy już naprawdę blisko 49 000 pkt., czyli kluczowego oporu. Dzisiejsza sesja może dać nam informację o tym, czy uda się wreszcie tą barierę pokonać i wzrosty potrwają znacznie dłużej. Osobiście jestem zdania, że po dotarciu do tego poziomu, powinna pojawić się korekta, a dopiero później atak. Przejdźmy teraz do dwóch ciekawie wyglądających spółek po czwartkowej sesji:

Zapraszam też do dyskusji o giełdzie na nasze FORUM.

Indygo:

idg_60

Bardzo ciekawa sesja na Indygo, które bez wątpienia znajduje się w trendzie spadkowym. Wykres, który widać jest to wykres godzinowy i widać na nim lokalny opór w okolicy 1,50zł, który jedną mocną popytową świecą został pokonany. Później wolumen spadł i przetestował od góry wcześniejszy opór (teraz powinien on stanowić wsparcie). To może być początek większego odbicia.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku:Zyskowna Strona Giełdy

KSG Agro:

ksg_d

KSG Agro spada wydaje się, przez sytuację na Ukrainie i możliwość kolejnego zaognienia konfliktu. Jednak nie ulega wątpliwości, że trend jest wzrostowy, a to co widzimy to na razie jedynie korekta. Korekty lubią przybierać formę korekty prostej ABC, gdzie A to pierwsza fala spadkowa, B korekta korekty, a C to ostatnia fala spadkowa, w której może znajdować się spółka. Charakterystyczne jest to, że A = C, dlatego obecny spadek powinien zatrzymać się w okolicach 1,60zł gdzie na dodatek jest silne wsparcie. To może być dość dobra okazja do zakupów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEURGBP – wzrosty po re-teście przebitego poziomu
Następny artykułGuten Morgen DAX 12.08.2016
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here