Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Kurs spółki po ostrych spadkach zaczyna dość dynamicznie wzrastać. Ma to początek przy jednym ze wsparć oraz linii łączącej ostatnie trzy dołki. Należy pamiętać, że trend jest spadkowy i to silne odbicie może być tylko korekcyjne. Główny opór powinien stanowić poziom 1 zł. Jest to poziom, na którym zatrzymała się poprzednia fala spadkowa.Conotoxia

Firma jest dostawcą wyrobów higieny dziecięcej i kobiecej, dystrybutorem artykułów chemii gospodarstwa domowego oraz produktów kosmetycznych.

hygienika

Równo miesiąc temu trafnie prognozowaliśmy spadki z poziomu 2 zł. Analiza znajduje się TUTAJ. Aktualnie cena znajduje się przy linii łączącej ostatnich kilka dołków, przy której spodziewane było odbicie. Potwierdzeniem tego, że zaczynają się wzrosty jest wybicie z małej konsolidacji. Warto zwrócić jednak uwagę, że trend jest spadkowy, odbicie może być korekcyjne, a każde kolejne odbicie jest coraz mniejsze. Cały ruch spadkowy zaczyna przypominać mi formację klina, który mógłby zwiastować większe wzrosty lub nawet odwrócenie trendu. Przyjrzymy się ponownie spółce za jakiś czas.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/JPY – ponownie pod strefą oporu
Następny artykułEUR/AUD – kanał wzrostowy H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here