Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Kurs spółki Indygo w szerszym horyzoncie nadal nieustannie spada. W ostatnim czasie pojawiła się jednak pewna szansa na polepszenie sytuacji. Otóż warto zauważyć, że tworzy się potencjalna formacja podwójnego dna. Poziom wsparcia, który łączy te dwa dołki nie jest tylko lokalnym wsparciem, ale można go rozciągnąć znacznie dalej w lewą stronę. Jest to dość kluczowy poziom. Mamy potencjalne podwójne dno, piątkowa sesja wzrostowa na podwyższonych obrotach, myślę że zapowiada to kontynuację odbicia. Najbliższy opór to linia trendu spadkowego. Zderzenie z tą od dawna nie pokonaną barierą pokaże na ile silni są kupujący i czy formacja podwójnego dna ma w ogóle szansę na realizację.Conotoxia

Spółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

grupa azoty

Kurs spółki dotarł pod poziom 70 zł. Jak widać na wykresie jest to dość znaczący poziom oporu. Długi górny cień piątkowej świecy przynosi obawy co do kontynuacji wzrostów. Z analizy wyższych interwałów czasowych wynika, że miejscem docelowym dla wzrostów powinna być czerwona linia czyli okolice 75 zł. Szerszą analizę spółki można przeczytać TUTAJ.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognoza btc | złoty kurs | co to jest blika | kurs lotosu | rynek kryptowalut | s&p500 notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here