Naga MarketsWalory pokazane w wczorajszym wydaniu „Gorących spółek dnia” w dalszym ciągu podążały w wcześniej wyznaczonych kierunkach. Zmalał tylko impet tych zmian. W przypadku Asbisu pojawił się sygnał do odwrotu.

Dzisiaj natomiast ponownie chciałbym pokazać dwa ciekawie zachowujące się walory na ostatniej sesji w Warszawie. Podobnie jak wczoraj jedna z prezentowanych spółek mocno drożała, a druga znajdowała się po przeciwnej stronie rankingu najlepszych wtorkowych spółek.

Pierwszą z nich jest Indygo, które tylko podczas wtorkowej sesji zdrożało o 26,03%.

INDYGO - wykres dzienny
INDYGO – wykres dzienny

Na wykresie widzimy, że po bardzo silnej fali wzrostowej w marcu tego roku cena zaczęła ponownie opadać do kluczowego wsparcia. Aktualnie z jego poziomu rozpoczęła się budowa fali wzrostowej. W mojej opinii istnieje spora szansa na wzrosty w rejon tegorocznych maksimów.

Drugą spółką, którą chciałbym dziś przybliżyć jest Cormay. Jego główna działalność skupia się wokół produkcji odczynników diagnostycznych i dystrybucji aparatury medycznej. Jego cena we wtorek spadła o 9,55% i mocno zbliżyła się do sierpniowego minimum.

CORMAY - wykres dzienny
CORMAY – wykres dzienny

W przypadku przebicia tego poziomu kolejne minima trendu spadkowego staną się faktem.

Szczególnie drugi przykład jest interesujący w kontekście oferty jaką ma HFT Brokers. Dzięki niej również na polskiej GPW możemy skutecznie zarabiać na spadkach kursów akcji. Można to oczywiście sprawdzić za pomocą darmowego konta demo.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here