Naga Markets
W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Spółka po raz trzeci (i ostatni) zostaje analizowana w ramach gorących spółek. Ostatnie dni to silne wzrosty, a piątkowy atak popytu to już prawdziwy nokaut. Kurs na wysokich obrotach wzrósł o prawie 27% zatrzymując się w okolicach 1 zł. Niewiele wyżej znajduje się kluczowy opór, który prawdopodobnie zostanie pokonany. Przyczyną tak dynamicznych wzrostów, które mają jeszcze sporo miejsca na rozwinięcie się, są informacje o tym, że od połowy marca prezes zarządu Dariusz Janus, systematycznie kupuje akcje Indygo. Takie informacje są w zasadzie zawsze bardzo pozytywnie odbierane przez rynek. O możliwych wzrostach zaczęliśmy pisać już 20 marca.tokeneo

Obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

bogdanka

W ostatnich dniach odnotowaliśmy wzrosty na tych taniejących od dłuższego czasu akcjach. Na wykresie użyłem interwału tygodniowego aby pokazać obronę wsparcia w postaci poprzedniego dołka. Być może zejście poniżej 80 zł było tzw. pułapką na niedźwiedzie czyli fałszywym przebiciem. W efekcie powstaje pin bar zapowiadający przynajmniej korekcyjne odreagowanie. Jeżeli tak się stanie to pierwszy opór znajduje się w okolicach 92 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/JPY – kanał spadkowy
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 30 marca – 3 kwietnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here