Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Spółka po raz trzeci (i ostatni) zostaje analizowana w ramach gorących spółek. Ostatnie dni to silne wzrosty, a piątkowy atak popytu to już prawdziwy nokaut. Kurs na wysokich obrotach wzrósł o prawie 27% zatrzymując się w okolicach 1 zł. Niewiele wyżej znajduje się kluczowy opór, który prawdopodobnie zostanie pokonany. Przyczyną tak dynamicznych wzrostów, które mają jeszcze sporo miejsca na rozwinięcie się, są informacje o tym, że od połowy marca prezes zarządu Dariusz Janus, systematycznie kupuje akcje Indygo. Takie informacje są w zasadzie zawsze bardzo pozytywnie odbierane przez rynek. O możliwych wzrostach zaczęliśmy pisać już 20 marca.Conotoxia

Obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

bogdanka

W ostatnich dniach odnotowaliśmy wzrosty na tych taniejących od dłuższego czasu akcjach. Na wykresie użyłem interwału tygodniowego aby pokazać obronę wsparcia w postaci poprzedniego dołka. Być może zejście poniżej 80 zł było tzw. pułapką na niedźwiedzie czyli fałszywym przebiciem. W efekcie powstaje pin bar zapowiadający przynajmniej korekcyjne odreagowanie. Jeżeli tak się stanie to pierwszy opór znajduje się w okolicach 92 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here