Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Zgodnie z oczekiwaniami i wczorajszą analizą kurs przy wysokich obrotach zdecydowanie zmierza w stronę pierwszego, kluczowego oporu przy 0,85 zł. Przypomnę, że wczoraj wybita została prawie roczna linia trendu spadkowego. Tak wysokie obroty wskazują, że 0,85 zł z dużym prawdopodobieństwem zostanie osiągnięte. Wybicie tego oporu otwarłoby drogę do poziomów powyżej 1 zł.tokeneo

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Podczas wczorajszej sesji miała miejsce próba obrony linii trendu wzrostowego. Kurs od szczytu z okolic 5 zł stracił już ponad 30%. Wydaje się, że może być to ciekawe miejsce przynajmniej na odreagowanie ostatnich spadków. Dość wysokie obroty świadczą o zainteresowaniu tymi papierami. Odrobinę niżej niż wczorajsze minimum, przebiega kluczowa strefa wsparcia łącząca trzy poprzednie wierzchołki. Taka zbieżność dwóch, całkiem nieźle respektowanych elementów może oznaczać odbicie w najbliższym czasie.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – na ważnym wsparciu
Następny artykułJapońska inflacja CPI znowu w dół – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here