Naga MarketsIndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na pozytywny układ wolumenu tzn. w czasie wzrostów obroty rosną, podczas spadków, tak jak obecnie maleją. Nie należy jednak przywiązywać do tego zbyt dużej wagi, gdyż poprzedni impuls wzrostowy został praktycznie w całości przykryty mało dynamicznymi spadkami przy malejących obrotach. Biorąc pod uwagę ostatnią sytuację czyli impuls wzrostowy z początku września – aktualnie trwa prawdopodobnie korekta tego ruchu. Spadki wyhamowały i za poprzedni tydzień powstała świeca pin bar. Może być ona zapowiedzią powrotu do wzrostów, ale z drugiej strony zejście poniżej jej minimum może oznaczać pogłębienie spadków.
indygo d1
Wykres dzienny nie wygląda zbyt optymistycznie. Jeżeli ruch spadkowy rozwinie się to zacznie przypominać poprzedni taki trend, w którym poziomy oporu były dobrze respektowane. Aktualnie cena znajduje się poniżej poziomu 0,93 zł, który pełni obecnie rolę oporu. Luka z 2 listopada mogła być tzw. luką wyczerpania, aczkolwiek nie wskazują na to obroty. Wydaje się, że cena może spadać ponownie w rejon 0,80 zł i dopiero tam może pojawić się okazja do kupna. Zejście poniżej wsparcia 0,78 – 0,80 zł może oznaczać dalsze spadki.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here