Naga MarketsIndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że po ostatnich niezwykle dynamicznych spadkach kurs zbliżył się do historycznego minimum, gdzie można wyznaczyć strefę wsparcia. Dłuższe dolne cienie ostatni świec mogą wskazywać, że czas na pewne odreagowanie. Taką samą wskazówką może być widoczny wzrost obrotów. Wielokrotnie już było tak, że wzrost obrotów następował w okolicach odbić. Obecnie też tak jest, więc możliwe, że będziemy świadkami przynajmniej większej korekty wzrostowej. Przestrzeń nie jest duża, gdyż pierwszy opór to okolice dwóch poprzednich dołków, a więc 0,60 zł. Pozytywne jest to, że korekty bywają tu bardzo dynamiczne i można na nich zarobić.

indygo d1

Wykres dzienny potwierdza szanse na odreagowanie ostatnich spadków. Od ponad roku cena porusza się w szerokim kanale spadkowym, w którym zwłaszcza dolna krawędź jest dobrze respektowana. Trwające już odbicie zaczęło się właśnie od tej krawędzi. Wydaje się więc dość prawdopodobne, że po długim okresie spadków nadchodzi czas na korektę. Może ona sięgnąć pierwszego, znaczącego oporu czyli 0,60 zł. Dopiero od reakcji na ten poziom będą zależały dalsze losy spółki.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 1 – 5 lutego
Następny artykułAUD/JPY – zwycięży trend czy momentum?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here