Naga MarketsW poniedziałek, 25 września rozpoczął się konkurs organizowany przez TMS Brokers, w którym pula nagród to aż 35 000 zł. Przez najbliższe trzy tygodnie traderzy indywidualni będą starali się osiągnąć jak najwyższą stopę zwrotu z inwestycji spekulując jedynie na 19-tu największych światowych indeksach a my każdego dnia publikować będziemy podsumowanie ich wyników i podejmowanych decyzji.

Laureatem rozgrywek zostanie osoba, która osiągnie najwyższą stopę zwrotu z kapitału początkowego w wysokości 50 000 PLN. W konkursie do zdobycia jest aż 11 nagród. Zwycięzca zyska 25 000 PLN na swoim koncie, natomiast kolejnych 10 uczestników otrzyma po 1 000 PLN. Wyniki zostaną ogłoszone do końca października 2017 r.

Celem projektu jest promocja odpowiedzialnych strategii inwestycyjnych w zakresie kontraktów opartych o indeksy giełdowe oraz wspólna zabawa bez ryzyka poniesienia realnych strat. Sama rywalizacja zostanie poprzedzona szkoleniami interaktywnymi, prowadzonymi przez analityków i maklerów papierów wartościowych DM TMS Brokers. Udział w szkoleniach i konkursie jest całkowicie bezpłatny.


Trzynastego dnia rywalizcji, niezmiennie na prowadzeniu znajduje się “Arnolddgt”. Do tej pory osiągnął on już stopę zwrotu na poziomie niemal 1506%. W chwili obecnej trader  ten posiada jedynie jedną otwartą pozycję zakładającą spadek niemieckiego indexu DAX30.

Na drugim i trzecim miejscu podium zauważymy jednak małe przetasowanie. Zawodnicy z tych miejsc zamienili się kolejnością. Na drugie miejsce wskoczył “kwasny86”, który powiększył swój zysk do 1287%. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że nie ma on w chwili obecnej otwartej ani jednej pozycji.

Podobnie, bo również bez otwartej pozycji wygląda rachunek anonimowego tradera, który ma na swoim koncie 1090%. Ostatnie pozycje otwierał on dokłdnie tydzień temu. Czyżby zatem spokojnie czekał już na piątkowe rozstrzygnięcie konkursu?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł3 spółki na okres świąteczny. Co wybrać?
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – SP500, ROPA WTI, EURUSD, 11 października
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here