Naga Markets19 najważniejszych światowych indeksów, pula nagród o wartości 35 000 PLN i 3 tygodnie zawziętej rywalizacji bez ryzyka utraty realnego kapitału. Tak w skrócie można opisać konkurs Index Cup, organizowany przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. Rozgrywki rozpoczynają się już 25 września.


Konkurs Index Cup odbędzie się na kontach demo. Inwestorzy będą mogli wybierać spośród 19-tu najważniejszych światowych indeksów m.in. WIG20, DAX, S&P500, Dow Jones, CAC40 czy IBEX. Laureatem rozgrywek zostanie osoba, która osiągnie najwyższą stopę zwrotu z kapitału początkowego w wysokości 50 000 PLN. W konkursie do zdobycia jest aż 11 nagród. Zwycięzca zyska 25 000 PLN na swoim koncie, natomiast kolejnych 10 uczestników otrzyma po 1 000 PLN. Wyniki zostaną ogłoszone do końca października 2017 r.

Celem projektu jest promocja odpowiedzialnych strategii inwestycyjnych w zakresie kontraktów opartych o indeksy giełdowe oraz wspólna zabawa bez ryzyka poniesienia realnych strat. Sama rywalizacja zostanie poprzedzona szkoleniami interaktywnymi, prowadzonymi przez analityków i maklerów papierów wartościowych DM TMS Brokers. Udział w szkoleniach i konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Grono partnerów konkursu Index Cup tworzą prestiżowe, uznane w świecie finansów instytucje. Patronat nad projektem objęły Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Gazeta Giełdy Parkiet oraz cenione serwisy InfoStrefa, StockWatch i Comparic, dostarczające inwestorom codzienne sygnały i wiadomości rynkowe.

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.gielda.tms.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here