Naga MarketsIndeks WIG20 stracił 0,6 procent. Wczorajsza sesja ochłodziła entuzjazm po środowych wzrostachNa krajowym rynku nie udało się podtrzymać zapoczątkowanej dzień wcześniej zwyżki. Dla WIG20 sektory przewodzące w środę wzrostom na wczorajszej sesji dostały niewielkiej zadyszki, chodzi głównie o banki, sektor paliwowy i wydobywczy.

Notowania WIG20 spadły w czwartek o 0,6%

Na wykresie dziennym FW20 notowania zostały powstrzymane w obszarze otwartego w poniedziałek okna cenowego, którego górny przedział to 2334 pkt. Nie udało się także powrócić ponad przebieg średniej 15- sesyjnej. Wskaźniki AT pozostają w niejasnych pozycjach, na MACD jest aktywny sygnał sprzedaży, ale na DMI dochodzi do chaotycznych przecięć bez wyraźnej tendencji.FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym

Na wykresie 60-min oprócz wspomnianej luki cenowej opór przy poziomie 2338 pkt. podkreśla zniesienie 61,8% z ostatniej fali spadkowej. Próba wybicia ponad ten poziomie na otwarciu notowań szybko spełzła na niczym i już po otworzeniu rynku kasowego kurs zaczął się obsuwać. Na MACD pojawił się sygnał sprzedaży, bliskie negatywnego przecięcia są linie DMI.

FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

Na głównych giełdach zachodnich wczorajsze notowania podtrzymały zwyżkę. Ale już poranne notowania kontraktów terminowych na czołowe indeksy pozostają raczej stabilne implikując analogiczną postawę przed otwarciem sesji dla FW20.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig akcje wykres | mrc kurs | cd projekt akcje opinie | pekao cena akcji | najniższy kurs forinta | dax30 wykres | allegro akcje wykres |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here