Naga MarketsW pierwszej z dzisiejszych analiz Admiral Markets przyglądał się notowaniom SP500 oraz stopie bezrobocia USA na tle kadencji kolejnych gubernatorów Rezerwy Federalnej. Zespół analityczny AM nadal pozostaje po drugiej stronie oceanu i tym razem analizuje DXY, czyli popularny indeks dolara amerykańskiego.


W ostatnią środę o godzinie 20:00 poznaliśmy najnowszą decyzję Rezerwy Federalnej dot. stóp procentowych, które pozostały na niezmienionym poziomie. Rynek nie spodziewał się podwyżki stóp procentowych, a tym samym zostały spełnione jego oczekiwania. Tym razem po decyzji o poziomie stóp procentowych nie odbyła się konferencja, jednakże mieliśmy okazje poznać najnowszy protokół z posiedzenia FOMC, który również nic nie zmienił. Po braku jakichkolwiek zmian dolar amerykański stoi pod presją sprzedających.

DXY na wykresie tygodniowym
DXY na wykresie tygodniowym na istotnym wsparciu

Chcesz wiedzieć więcej o kontraktach CFD? Zapraszamy na szkolenie “Nowoczesne Metody Handlu na Rynkach Finansowych”

Szeroki rynek dolara amerykańskiego mierzony jako agregat koszyku głównych par walutowych, dolar index stoi przed ważnym poziomem – 93 punktów. Jego ewentualne przebicie przełoży się na jeszcze większą i szybszą deprecjacje dolara amerykańskiego względem głównych par walutowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here