Naga Marketsbyk patrzący w wykresyNa łamach programu „Okiem Eksperta” w Comparic24.TV Adam Rak rozmawiał na temat przyszłości polskiego indeksu sWIG80 ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Marcinem Tuszkiewiczem, współzałożycielem Squaber.com. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Czy czeka nas powrót do trendu wzrostowego? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


sWIG80 z szansą na dalsze wzrosty

Indeks sWIG80 odnotował kilka wzrostowych sesji w ostatnim czasie. Jednak w dłuższej perspektywie czasu rynek zaliczył silną przecenę.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przecena dotarła do połowy ruchu wzrostowego, który miał miejsce od stycznia 2019 do kwietnia 2019 roku i to wszystko moim zdaniem jest korektą. Tak silny impuls wzrostowy na wykresie tygodniowym załamał trend spadkowy na interwale tygodniowym. Dzięki temu pomału się szykujemy do wzrostów na indeksie sWIG80 w dłuższej perspektywie. Przebicie spadkowej linii trendu powinno dać silny sygnał kupna – zauważył Marcin Tuszkiewicz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here