Naga MarketsW południowej analizie zespół Admiral Markets oceniał sytuację techniczną na EUR/USD i NZD/USD przed podsumowaniem posiedzenia Rezerwy Federalnej o 20:00 naszego czasu. teraz analitycy brokera skupiają się na indeksie giełdowym S&P500.

S&P 500 – przed FOMC

W poniedziałek indeks S&P 500 obronił poziom wsparcia w okolicach 2080 pkt. Wciąż podstawowym scenariuszem pozostaje ruch wzrostowy, a najbliższym poziomem oporu jest obszar 2100 – 2110 pkt. Przełamanie tej strefy otworzy drogę do historycznych maksimów w pobliżu 2137 pkt.

Graj na kontraktach różnic kursowych (CFD) na indeksy giełdowe dzięki ofercie Admiral Markets. Sprawdź darmowy rachunek demonstracyjny!

SP500 D1
SP500 D1

Rynki akcyjne w Stanach Zjednoczonych idą w górę głównie za sprawą rosnących cen ropy naftowej. Jednak nie jest to wystarczające paliwo do długotrwałych wzrostów. Trwa sezon wyników, które jak dotąd nie prezentują się zachwycająco. Dzisiaj najważniejsze będzie posiedzenie FOMC, a zwłaszcza komunikat po nim, gdyż zmian stóp nie należy się spodziewać. Już wieczorem dowiemy się, czy Fed podtrzyma dobry klimat na rynkach akcji, czy też nie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here