Naga MarketsWczoraj wykres S&P500 wrócił powyżej psychologicznej bariery 2000 pkt. Bariery, która z każdym jej przekroczeniem w dół i górę powoli traci na znaczeniu. Nie mniej jednak póki co wciąż możemy ją odbierać jako sygnał dominacji strony popytowej. W naturalny sposób więc pojawia się pytanie co dalej? Tak łatwe przekroczenie (naruszenie) wspomnianego poziomu 2000 pkt., wybicie powyżej szczytów z lipca, a przede wszystkim dynamika sierpniowego ruchu do góry sprawia, że strona popytowa w oczywisty sposób posiada przewagę.

Szczególnie, że lipcowa korekta schłodziła wskaźniki i nie można mówić o dużym wykupieniu. Jednakże, nie należy oczekiwać mocnego ruchu do góry. Bardziej prawdopodobne jest powtórzenie się sytuacji z lutego br., gdy wybicie ponad wcześniejsze szczyty było sygnałem do wyhamowania dynamiki zwyżki, która następni przerodziła się w miesięczny trend boczny. Obecnie dolnym ograniczeniem takiego trendu mógłby być wspomniany poziom 2000 pkt. lub jego okolice).

Czy powtórzy się sytuacja z lutego 2014, co doprowadziłoby do przerodzenia się obecnej zwyżki w trend boczny?
Czy powtórzy się sytuacja z lutego 2014, co doprowadziłoby do przerodzenia się obecnej zwyżki w trend boczny?

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here