Naga MarketsKurs indeksu S&P 500 zaliczył w ostatni dzień minionego tygodnia spadek o blisko 2,6%. Obecny tydzień otworzył się natomiast luką spadkową pod minimami z piątku. W trakcie sesji dołek został pogłębiony, jednakże do jej zamknięcia trwały już wzrosty.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania indeksu 500 największych amerykańskich spółek pod koniec lipca zaczęły dynamicznie się osuwać z okolic poziomu 3025 pkt. Cena znalazła wsparcie dopiero w strefie między 2800 – 2820 pkt.

Od czasu ustanowienia dołka w sierpniu cena, kurs porusza się w zakresie między wspomnianym wyżej wsparciem, a oporem w obrębie 2940 pkt. Akcja cenowa jaka rozegrała się podczas wczorajszej sesji wskazuje na pozytywny test dolnego ograniczenia zakresu.

Traderzy handlujący w konsolidacji mogą szukać okazji do zajęcia pozycji długiej z celem w pobliżu strefy oporu przy 2940. Należy jednak mieć na uwadze ryzyko związane przede wszystkim z aktywnością Donalda Trumpa w konflikcie handlowym, który ma istotny wpływ na notowania S&P 500.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Notowania indeksu S&P 500 - wykres dzienny - 27 sierpnia 2019
Notowania indeksu S&P 500 – wykres dzienny – 27 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here