Naga MarketsNotowania amerykańskiego indeksu S&P 500 pokonały wczoraj istotne wsparcie tworzone przez kanał średnich EMA 10/20 oraz horyzontalny obszar w okolicach 2767 punktów.

Indeksowi S&P 500 ostani raz przyglądałem się dwa dni temu, zwracając wtedy wagę na kluczowy poziomu oporu przy 2812,70. Wtedy też mowa była o potencjalne do głębszego odbicia po pokonaniu konfluencji wsparcia omówionej wyżej.

Do wybicia doszło na zamknięciu wczorajszej sesji pod wsparciem horyzontalnym oraz 20-dniową średnią (EMA). Dziś natomiast sprzedającym udaje się zepchnąć kurs na nowe minima.

Cena znajduje się także coraz bliżej pierwszego istotnego celu, który wypada na dołku przy 2728 pkt. Po jego pokonaniu, sprzedający mogą dalej spychać cenę do 2681, gdzie znajduje się dołek z lutego br.

Alternatywnie, powrót notowań ponad wcześniejsze wsparcie na zamknięciu dnia zakwestionuje pro-spadkowe nastawienie krótkoterminowe.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Indeks S&P 500 - 8 marca 2019 r.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here