Naga MarketsCiekawie rozwinęła się sytuacja na wykresie amerykańskiego indeksu S&P 500. W trakcie wtorkowej sesji byliśmy świadkami wyprzedaży, gdzie notowania intraday znalazły się pod wsparciem na 2741 i dotarły do kolejnego kluczowego poziomu blisko 2690.

Do zamknięcia wtorkowych notowań, niemal całość strat została odrobiona, a cena powróciła ponad poziom 2741, co wskazywało na jego respektowanie i dawało potencjał do odbicia.

Oczekiwania co do odbicia nie zostały spełnione, w środę bowiem dominowała strona podażowa, której na zamknięciu sesji udało się zepchnąć kurs pod wsparcie na 2690, a minima wyznaczone zostały na poziomach z początku maja br.

Wczoraj co prawda sesja zakończyła się na poziomie wyższym od otwarcia, ale pod nowym oporem na 2690, co stawia niedźwiedzie w uprzywilejowanym położeniu. Linia najmniejszego oporu prowadzi teraz na południe, a najbliższy cel stanowić może obszar horyzontalny w obrębie 2615.

W przypadku korekty, warto obserwować jak notowania reagują na kanał średnich EMA 10/20 (dynamiczny opór), który często dobrze sprawdza się podczas silnych osunięć.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here