Naga MarketsO godzinie 16:00 rynki poznały odczyty dotyczące indeksu podpisanych umów kupna domów w Stanach Zjednoczonych za grudzień 2016r.


Po listopadowym osunięciu się indeksu o -2.5%, w grudniu spodziewano się wzrostu o 1,1%. Ostateczne wyniki okazały się jeszcze lepsze i wskaźnik podpisanych umów kupna domów wzrósł o 1,6% z poziomu 107,3 w listopadzie do 109,0 w grudniu. W stosunku rocznym indeks znajduje się o 0,3% powyżej wynikiem z grudnia 2015r. kiedy to wynosił 108.7%).

Źródło: http://www.forexlive.com

Jak reagował EURUSD

Na skutek pozytywnego odczytu Dolar amerykański nieznacznie się umocnił w stosunku do europejskiej waluty. Para walutowa EURUSD w pierwszych minutach po publikacji osunęła się o niespełna 10 pipsów.

EURUSD M15


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – EURHUF, USDCZK
Następny artykułJak przezwyciężyć straty i przekuć je w sukces – webinar z Comparic.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here