Naga MarketsDzisiejszy dzień obfituje w odczyty makroekonomiczne dla gospodarki Stanów Zjednoczonych. Niedawno dowiedzieliśmy się jak w październiku wyglądały zamówienia na dobra trwałe, a także ile napłynęło wniosków o zasiłki dla bezrobotnych.


Indeks nastroju konsumentów Uniwersytetu Michigan

O godz. 16:00 pojawił się natomiast finalny odczyt indeksu Uniwersytetu Michigan za listopad. Sam indeks powstaje na podstawie ankiet telefonicznych, które przeprowadzane są na reprezentatywnej grupie 500 amerykańskich gospodarstw domowych. Prosi się w nich o zarówno o ocenę bieżących warunków ekonomicznych oraz oczekiwania, co do przyszłości.

Oczekiwania co do ostatecznego odczytu za listopad uplasowały się na poziomie (91,6), a więc były takie same jak w przypadku tego, który poznaliśmy dwa tygodnie wcześniej (91,6). Jak się jednak okazało, potencjały nabywczy amerykańskich konsumentów wydaje się być obecnie lepszy, gdyż uzyskano wynik na poziomie 93,8. Warto dodać, że jest to najlepszy wynika jaki uzyskano od końca czerwca br.

Sytuacja na USDJPY

Poza tym odczytem poznaliśmy jeszcze słabsze dane dotyczący sprzedaży nieruchomości. Jak jednak wygląda wykres 30-minutowy USDJPY? Widać niekwestionowany trend wzrostowy, gdzie pokonany został dziś poziom oporu przy 111.35. Obecnie cena znajduje się znacznie ponad nim i na wykresie uwięziona została z zakresie świecy formującej się o godz. 15:00. Oczekiwane jest wybicie nowych maksimów. Najbliższy, istotny opór znajduje się przy 113.80

uj


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here