Naga Markets



Notowania indeksu dolara zaliczyły w tym miesiącu znaczący spadek po nieudanym ataku na opór przy 99,28. W ramach spadków kurs osiągnął wsparcie w okolicach 96,97, skąd rozpoczęła się korekta. Jednakże akcja cenowa w tym tygodniu może wskazywać na zakończenie ruchu korekcyjnego i powrót do spadków.

Jak widać na wykresie dziennym indeksu dolara (DXY), w ramach korekty cena dotarła w okolice poziomu 97,65, który wcześniej działał jako wsparcie, a teraz może sprawdzić się w roli oporu.

Ponadto, na potencjalnym oporze utworzyła się niedźwiedzia formacja Fakey, gdzie podczas piątkowej sesji utworzyła się świeca matka, w poniedziałek uformował się inside bar, a wczoraj miało miejsce fałszywe wybicie z inside bara tworzące formację Fakey.

Może się zatem okazać, że indeks dolara wróci teraz do spadków i będzie kierował się ponownie do wsparcia przy 96,97. Jego pokonanie otwierałoby drogę w kierunku kolejnego obszaru obrony przy 96,35.

Dodatkowym potwierdzeniem formacji Fakey będzie zamknięcie dnia pod minimami świecy matki inside bara na poziomie 97,31. Alternatywnie, wybicie wczorajszych maksimów negowałoby niedźwiedzie nastawienie na tym instrumencie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

indeks dolara dxy-2019-10-30-01-2
Indeks dolara (DXY) – wykres dzienny 2019-10-30

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COM



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here