Naga MarketsIndeks dolara (DXY) osuwa się dynamicznie od czasu pozytywnego testu oporu przy 98,28, gdzie utworzył się podwójny szczyt. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena osunęła się najpierw pod wsparcie przy 97,60, a następnie sprzedający pokonali poziom 96,97.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

To drugie wsparcie było wczoraj testowane, lecz tym razem w roli oporu. Test okazał się pozytywny, a w jego wyniku powstał pin bar, który jednocześnie stanowi formację inside bar.

Dzisiejsze otwarcie luką spadkową wskazuje na wybicie dołem z inside bara. Sesja na indeksie dolara rozpoczęła się jednak na kluczowym wsparciu w obrębie 96,35, co wyhamowało dalsze spadki.

Obecnie widoczna jest próba odbicia i choć nie dziś, to możliwe, że w przyszłym tygodniu podjęta zostanie próba domknięcia luki spadkowego. Wyżej natomiast w roli oporu wciąż sprawdzać się może poziom 96,97.

Kontynuacja silnej wyprzedaży po skutecznym przełamaniu wsparcia testowanego teraz przez cenę, może kierować notowania do poziomu 95,34, gdzie znajdują się tegoroczne minima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny indeksu dolara (DXY) - 13.12.2019 r.
Wykres dzienny indeksu dolara (DXY) – 13.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here