Naga MarketsW trakcie ostatniej analizy indeksu dolara (DXY), jego notowania utworzyły niedźwiedzi sygnał Fakey, który następnie zaprowadził cenę z powrotem do wsparcia przy 96,97, zgodnie z przedstawionym scenariuszem. Co działo się dalej?

Wsparcie przy 96,97 po raz kolejny sprawdziło się w swej roli, czego nie można powiedzieć o oporze przy 97,60, który został szybko pokonany. Wzrost notowań po rozwinięciu impulsu wzrostowego skierował cenę do 98,28, gdzie znajduje się kolejny opór.

Kolejne odbicie ukazało, jak dobrze respektowane są poziomy techniczne na indeksie DXY. Opór na 97,60 zmienił się we wsparcie na początku ubiegłego tygodnia, a dziś cena wraca w okolice 98,28.

Wynik testu wspomnianego wyżej poziomu może dać wskazówki, co do dalszego kierunku ruchu notowań. Reakcja spadkowa daje szansę na re-test wsparcia przy 97,60. Alternatywnie, umocnienie dolara po trwałym wybiciu oporu dawałoby szasnę wzrost do 98,72.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny indeksu dolara (DXY) - 25.11.2019 r.
Wykres dzienny indeksu dolara (DXY) – 25.11.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here