Naga MarketsRosja i Ukraina podpisują zawieszenie broni w Donbasie
Rosja i Ukraina podpisują zawieszenie broni w Donbasie

Informacja o porozumieniu prezydentów Ukrainy i Rosji ws. zawieszenia broni w Donbasie stała się dla rynków finansowych mocnym impulsem, zwiększając apetyty na ryzyko. Niemiecki DAX momentalnie skoczył do góry, wybijając sie powyżej strefy oporu 9600-9615,8 pkt., jaką tworzy szczyt z końca sierpnia, okrągły poziom 9600 pkt., lokalny dołek z połowy lipca i 61,8% zniesienie czerwcowo-sierpniowych spadków.

Przyjmując, że wybicie to ma trwały charakter, to DAX ponownie ma otwartą drogę w kierunku tegorocznych szczytów. W krótkim terminie pierwszym celem dla strony popytowej są okolice 9767 pkt., gdzie opór na wykresie H4 tworzy górne ograniczenie rysowanego od 8 sierpnia kanału wzrostowego. Jego dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 9460 pkt., ale dopiero wybicie poniżej dołka z 29 sierpnia (9368,8 pkt.) będzie mocnym sygnałem sprzedaży, mogącym sugerować koniec wzrostów.

DAX30 na wykresie czterogodzinnym - zawieszenie broni skutkuje zwyżkami
DAX30 na wykresie czterogodzinnym – zawieszenie broni

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here