Naga MarketsINDATA SA jest holdingiem spółek informatycznych. Firma tworzy grupę kapitałową spółek z branży ICT (Information and Communication Technology). Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.Spółka zajmuje się głównie realizacją dedykowanych rozwiązań informatycznych (software house) dla konkretnych odbiorców, jak również implementacją autorskich narzędzi na zlecenie klientów.


Spółka realizuje szeroki zakres usług informatycznych obejmujący m.in. budowę aplikacji dedykowanych, portali internetowych oraz consulting informatyczny. Działalność związana z kompleksową realizacją dedykowanych kampanii marketingowych koncentruje się na planowaniu strategii marketingowej, emisji form reklamowych, projektowaniu kreacji graficznych i treści reklamowych, a także wykonywaniu aplikacji marketingowych. INDATA należy do wiodących dostawców integrujących usługi agencji interaktywnej i informatyczne na rynku polskim. Spółka przeniosła swoje akcje z rynku regulowanego NC na rynek główny GPW w kwietniu 2015 roku.

Analiza techniczna Indata Software – interwał tygodniowy

Spółka od początku 2015 roku znajduje się w trendzie spadkowym. Wiele jednak może wskazywać na to, że w grudniu ubiegłego roku osiągnęła ona swoje dno i w chwili obecnej zmienia trend ze spadkowego na wzrostowy (bądź też wchodzi przynajmniej w średnioterminową konsolidację). Scenariusz taki potwierdza w ostatnich tygodniach dynamiczny wzrost obrotów na tej spółce. Znaczący opór wypada na poziomie 1.20 – 1.25 zł (szczyt z roku 2016), natomiast decydującym wsparciem jest poziom 0.60 zł – 0.67 zł, czyli dno z roku 2013 i 2016.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here