Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych i należy do dostawców systemów B2B w Polsce.

indata

Podczas ostatniej sesji 2016 roku liderem wzrostów okazała się spółka Indata. Wzrosty tego dnia sięgnęły niemal 10,5% przy dość wysokich obrotach. Była to szósta wzrostowa sesja z rzędu, dzięki czemu świeca miesięczna zamknęła się jako klasyczny, popytowy pin bar, który swoim długim dolnym cieniem narusza czytelne wsparcie. Jednym z powodów odbicia w końcówce roku była zapowiedź wypłaty dywidendy. Wydaje się, że w dłuższym okresie czasu zainicjowane w grudniu odbicie może być kontynuowane.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa.

mangata

Ostatnia sesja minionego roku była najlepszym dniem od połowy wrześnie czyli w całym okresie wciąż trwającej korekty w szerszym trendzie wzrostowym. Spółka zyskała 7,7% przez co na wykresie zaczyna kształtować się potencjalny dołek. Niewiele brakuje do wybicia linii korekty co byłoby sygnałem powrotu do wzrostów po dużej korekcie. Odbicie ma miejsce na ważnym wsparciu jakie współtworzy poprzedni dołek oraz wcześniejszy szczyt.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł„Szukamy, analizujemy, gramy” – opis systemu
Następny artykułPoranny przegląd rynku – jak będzie wyglądał trading w nowym roku?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here