Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych i należy do dostawców systemów B2B w Polsce.

Spółka zanotowała wczoraj fantastyczna sesję, rosnąc o 10% przy dobrych, wysokich obrotach. Zwyżka trwająca od końca grudnia ubiegłego roku odnotowuje nowe maksimum. W najbliższych dniach kupujący powinni zmierzyć się z poziomem ostatniego szczytu trendu spadkowego czyli z okolicami 0,90 zł. Wybicie tego oporu byłoby potwierdzeniem wybitej wcześniej linii trendu. Mimo, że od strony technicznej kluczowym oporem byłyby wtedy okolice 1,25 – 1,30 zł, to jednak warto zachować ostrożność przy poziomie okrągłej 1 zł. Dwa poprzednie ruchy wzrostowe miały bardzo zbliżony zasięg, jeżeli sytuacja miałby się powtórzyć to właśnie w rojenie 1 zł wypada taki sam zasięg. Ostatnio o spółce pisałem 2 stycznia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka wykonuje sieci elektroenergetyczne średniego i niskiego napięcia, instalacje elektryczne silnoprądowe i słaboprądowe, integruje systemy automatyki procesowej i elektroenergetycznej.

Elektrotim rósł podczas poniedziałkowej sesji o 4,4%, notując kolejną udany dzień w ostatnim czasie. Cena od początku lutego podskoczyła już o blisko 25%. Patrząc na szerszą perspektywę wykresu tygodniowego, widać że kurs od końca października 2015 roku porusza się wewnątrz kanału spadkowego. Możliwe, że jest to coś na kształt formacji flagi w wieloletnim trendzie wzrostowym. W krótkim terminie wydaje się, że można oczekiwać wzrostów przynajmniej do górnej krawędzi kanału, a więc okolic 15 zł. Inwestorzy długoterminowi powinni obserwować ten poziom, gdyż wybicie z kanału górą może oznaczać powrót do trendu wzrostowego, tym bardziej, że luty już teraz jest najsilniejszym miesiącem w całym okresie spadkowym.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: AUD/USD – słabnący trend wzrostowy
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na EURJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here