Naga MarketsIncuvo w najbliższy piątek udostępni zwiastun Green Hell VRIncuvo, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w portingu i produkcji gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości (VR), już w najbliższy piątek zaprezentuje teaser VR-owej wersji gry Green Hell. Tytuł zadebiutuje na PCVR w trzecim kwartale tego roku. PC-towa wersja projektu, autorstwa CreepyJar, od dnia premiery (early access Q3 2018) do grudnia ub. roku, sprzedała się w nakładzie  1,5 miliona sztuk.

Incuvo już w najbliższy piątek zaprezentuje teaser VR-owej wersji gry Green Hell

– Lada dzień zaprezentujemy długo oczekiwany przez rynek zwiastun VR-owej wersji sprzedażowego hitu spółki CreepyJar – Green Hell. Od momentu swojej premiery, tytuł ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród graczy. Jeszcze w tym roku trafi na konsole PlayStation i Xbox. Planujemy, że wersja na PCVR będzie dostępna w trzecim kwartale br. – mówi Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo. – Podeszliśmy bardzo kreatywnie do VR-owej wersji projektu, dodając m.in. zupełnie nowe elementy, które nie znalazły się w wersji na komputery osobiste, a naszym zdaniem, mają szansę uatrakcyjnić rozgrywkę w wirtualnym świecie – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Green Hell to gra z gatunku survival, w której zadaniem gracza jest przetrwanie w amazońskiej dżungli. Podczas rozgrywki, zmierzy się z fizycznym wyczerpaniem, którego objawem będą, m.in. halucynacje. W przemierzaniu lasów Amazonii pomoże mu kompas oraz GPS.

– Rozgrywka, którą przygotowaliśmy, z pewnością dostarczy graczom wielu emocji, a przeniesienie jej do świata wirtualnej rzeczywistości sprawi, że doznania będą jeszcze bardziej intensywne. Pracując nad projektem dużą uwagę skupiliśmy na obrazie, aby jak najdokładniej oddać przestrzeń Amazonii. Mamy nadzieję, że gracze docenią tę niezwykłą podróż – dodaje Andrzej Wychowaniec.

Teaser Green Hell VR będzie dostępny na kanale Youtube spółki (Incuvo Games) 14 maja, od godziny 18:00. W tym czasie, na platformie Discord, Incuvo uruchomi serwer dedykowany grze. Gracze będą mogli zadać pytania na temat produkcji, oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami z innymi fanami gry.

Koszt produkcji Green Hell VR wyniesie ponad  2 mln zł. Środki na ten cel pochodzą z przeprowadzonej w 2020 roku kampanii crowdinvestingowej.

Głównym filarem działalności Incuvo jest prowadzenie prac portingu gier studiów zewnętrznych na urządzenia VR na własny koszt w zamian za istotny udział w zysku ze sprzedaży. W tym właśnie modelu spółka realizuje prace nad grą Green Hell.

Drugim filarem, który znacząco zmniejsza ryzyko prowadzenia biznesu przez generowanie stałych przepływów pieniężnych, są prace w zamian za ustalone wynagrodzenie i niewielki udział w zyskach ze sprzedaży. W przyszłości Incuvo ma zamiar wzmocnić swoją pozycję trzecim filarem działalności, czyli produkcją własnych gier VR. Autorskie gry mają się opierać na licencji znanych uniwersów.

invest

Wszystkie nogi biznesowe Incuvo są skoncentrowane wokół tworzenia projektów w wirtualnej rzeczywistości.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro online | notowanie jsw | plus500 jak założyć konto | pgnig akcje cena | bitcoin era |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here