Naga MarketsIncuvo SA, niezależny producent gier na urządzenia VR, rozpoczyna dziś drugą transzę emisji akcji, z której chce pozyskać od inwestorów 0,7 mln zł. Zapisy i wpłaty będą przyjmowane od godziny 10:00 bezpośrednio przez spółkę. Minimalny zapis na akcje może wynieść 2,5 tys. zł, a maksymalny 25 tys. zł.

Incuvo planuje przeznaczyć pozyskane środki na produkcje gier i wzmocnienie zespołu

Szczegóły, w tym dokument ofertowy i prezentacja, a także sposób składania zapisów, zaprezentowane są na platformie CrowdConnect.pl. Z pierwszej transzy emisji Incuvo pozyskało już 2,1 mln zł. Środki od inwestorów Incuvo przeznaczy na produkcję gry Green Hell VR oraz rozbudowę i wzmocnienie teamu produkcyjnego. W tym roku spółka chce zadebiutować na rynku NewConnect.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy pierwszą transzę emisji akcji, z której pozyskaliśmy 2,1 mln zł. Dziś na platformie CrowdConnect.pl wystartuje publiczna kampania crowdinvestingowa. Celem drugiej transzy jest zebranie kwoty 0,7 mln zł. – informuje Andrzej Wychowaniec, prezes Incuvo SA.

Jednorazowy zapis na akcje spółki może wynieść minimalnie 2,5 tys. zł, a maksymalnie 25 tys. zł. Pozyskane z emisji środki, w wysokości 0,7 mln zł, posłużą rozbudowie i wzmocnieniu teamu produkcyjnego. – Doświadczony i zgrany team jest podstawą do osiągnięcia sukcesu. To od zaangażowania i umiejętności członków zespołu zależą ostateczne efekty pracy nad grą, dlatego z naszego punktu widzenia mocny team jest kluczowy. – mówi Andrzej Wychowaniec, prezes Incuvo SA.

2,1 mln zł spółka przeznaczy na produkcję i marketing portu gry Green Hell VR na platformy PC oraz Oculus Quest. Symulator osadzony w unikalnym otoczeniu amazońskiego lasu deszczowego, autorstwa Creepy Jar, okazał się hitem na PC. – Liczymy, że podczas premiery naszej wersji Green Hell VR, tytuł na PC przekroczy milion sprzedanych kopii. Podchodzimy do tego projektu bardzo kreatywnie, dodamy zupełnie nowe elementy, które nie znalazły się w wersji na komputery osobiste, a w naszej ocenie mają szansę uatrakcyjnić rozgrywkę w wirtualnym świecie. – dodaje Andrzej Wychowaniec.

Pierwszym VR-owym projektem Incuvo, na zlecenie studia Bloober Team, był tytuł Layers of Fear. Gra została wyprodukowana w ubiegłym roku w wersji na gogle Oculus i na platformie Steam. Horror ukazuje historię pogrążonego w szaleństwie artysty, który jest w trakcie tworzenia dzieła swojego życia.

Jeszcze w tym roku Incuvo chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Wycena spółki wynosi obecnie około 30 mln zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRafał Jarodzki zrezygnował z funkcji wiceprezesa Archicomu
Następny artykułWork Service zawarł z obligatariuszami umowę sprzedaży obligacji serii W, X i Z
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here