Naga MarketsIncuvo: Green Hell VR w wersji alpha w Q1 2021 r.W I kw. 2021 roku na PC zadebiutuje wersje alpha Green Hell VR. Następnym etapem będzie faza testów i optymalizacji elementów graficznych oraz przygotowanie wersji beta projektu, która ma być gotowa w Q2. Odsłonę gry w wirtualnej rzeczywistości realizuje katowickie studio Incuvo. Premiera pełnej wersji survivalowej produkcji zaplanowana jest na III kw. 2021.

  • Fabuła projektu rozgrywa się w deszczowych lasach Amazonii.
  • Środki na realizację gry pochodzą z przeprowadzonej przez spółkę kampanii crowdinvestingowej, w ramach której studio pozyskało od inwestorów łącznie 2,8 mln zł.
  • Aktualnie Incuvo czeka na zatwierdzenie Dokumentu Informacyjnego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, w związku z ubieganiem się o dopuszczenie akcji spółki na NewConnect.

Green Hell VR od Incuvo na początku przyszłego roku

Niedawno zakończyliśmy etap preprodukcji naszego najnowszego projektu z elementami survivalowymi, Green Hell VR. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania wersji alpha, która już Q1 2021 pokaże odbiorcom ogromny potencjał tej rozgrywki survivalowej w wirtualnej rzeczywistości. Koncentrujemy się na implementacji ostatnich mechanik w celu uzyskania wyjątkowej immersji. Dokładamy wszelkich starań, aby finalny projekt był zgodny z oczekiwaniami graczy, które jak wiemy są duże. – informuje Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo. – Pełna wersja gry zadebiutuje na PC jesienią przyszłego roku. Docelowo projekt dedykowany będzie także na popularne gogle Oculus Quest, co mam nadzieję zadowoli fanów produkcji VR. Zespół zakończył już etap preprodukcji gry i aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem prototypu  – dodaje Andrzej Wychowaniec.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oprócz portingu gier zewnętrznych producentów Incuvo adaptuje i wydaje własne gry. Spółka realizuje także projekty oparte na IP innych producentów, w zamian za część przyszłych przychodów ze sprzedaży. Właśnie w takim modelu studio przenosi na VR Green Hell, którego autorem jest Creepy Jar.  Środki na realizację projektu, Incuvo pozyskało od inwestorów, w ramach tegorocznej kampanii crowdinvestingowej.

Green Hell VR to symulator przetrwania osadzony w unikalnym otoczeniu lasu deszczowego w Amazonii. Gracz, aby przetrwać i przejść do kolejnego poziomu, musi wykazać się sprytem i wytrwałością. Zbuduje schronienie, wytworzy broń, a żeby zdobyć pożywienie uda się na polowanie. Gra w wersji na PC osiągnęła w 2019 r. prestiżowe nagrody Best Polish Game i Best Polish Game Design. W konkursie Digital Dragons nominowany był także Blair Witch. To popularny horror od Bloober Team, za którego port w wersji VR odpowiadało Incuvo. Tytuł, w wersji na Oculus Quest i Oculus Quest 2, zadebiutował na rynku 29 października br. Jak podaje wydawca gry projekt spłacił się w 12 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Incuvo obecnie czeka na zatwierdzenie przez GPW w Warszawie Dokumentu Informacyjnego spółki. Proces ten poprzedza planowany na przełom 2020 i 2021 debiut firmy na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) będzie spadał, S&P 500 również. Ropa w górę: sentyment traderów
Następny artykułTrader Intraday od VSA Trader: W II tygodniu uczestnicy zarobili ponad 5 tys. pkt.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here