Naga MarketsNotowana na GPW grupa inwestycyjno-doradcza INC podpisała umowę o współpracy strategicznej z firmą doradczą InnerValue. Firmy chcą wspólnie oferować kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania kapitału, w szczególności dla spółek giełdowych oraz małych i średnich firm technologicznych i gamingowych. 

– Decyzja o zawarciu aliansu strategicznego z InnerValue to krok milowy w rozwoju Grupy INC. Wspólnie oferujemy komplementarne i kompletne portfolio usług dla spółek giełdowych oraz firm planujących na niej zadebiutować. Na rynku powstała luka w finansowaniu firm potrzebujących od kilku do dziesięciu milionów złotych. Wierzę, że wspólne doświadczenia, know-how oraz posiadane zasoby pozwolą efektywnie zaspokoić potrzeby rozwijających się spółek. – mówi Paweł Śliwiński, Prezes INC.

Partnerzy będą prowadzili wspólne działania w zakresie doradztwa na rynku kapitałowym, pozyskiwania kapitału, pełnienia funkcji autoryzowanego doradcy, przeprowadzania emisji akcji w formule crowdfundingu inwestycyjnego, dokonywania inwestycji kapitałowych, wspierania spółek w zakresie relacji inwestorskich oraz public relations. Celem stron jest wspólne oferowanie usług, uzyskiwanie synergii z dotychczasowego portfolio klientów oraz rozwój i promocję platformy crowdinvestingu: crowdconnect.pl

– Widzimy potrzebę świadczenia pełnego zakresu usług dla spółek giełdowych oraz małych i średnich firm poszukujących kapitału na rozwój. Wspólną ofertę chcemy kierować w szczególności do innowacyjnych spółek technologicznych w oparciu o dynamicznie rozwijający się crowdinvesting. – dodaje Wojciech Iwaniuk, Partner Zarządzający InnerValue.

W związku z rozpoczęciem strategicznej współpracy, Partnerzy Zarządzający InnerValue zostaną powołani na funkcje członków zarządu w INC S.A. (Wojciech Iwaniuk), Domu Maklerskim INC (Kamil Gemra) oraz Carpathia Capital (Andrzej Szurek). Jednocześnie pozostają w InnerValue, rozwijając jej usługi w zakresie komunikacji spółek giełdowych oraz innowacyjnych firm niepublicznych poszukujących kapitału.

Jednocześnie zostało zwołane Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy INC, które zdecyduje m.in. o przyjęciu programu motywacyjnego uzależnionego od wzrostu wartości rynkowej spółki w perspektywie następnych lat.

– Założony program motywacyjny w postaci prywatnej emisji akcji będzie korzystny dla wszystkich akcjonariuszy – kolejne transze są aktywowane jedynie w przypadku istotnego wzrostu wyceny rynkowej spółki. Pozwoli on jednocześnie na silne związanie naszych nowych partnerów ze Spółką. – tłumaczy Paweł Śliwiński.

O SPÓŁCE: 

Grupa kapitałowa INC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności  poprzez pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect. W jej ramach działa m.in.:

  • Dom Maklerski INC S.A. – prowadzący jako jedyny dom maklerski w Polsce platformę crowdinwestycyjną crowdconnect.pl oraz posiadający licencję na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych oraz przyjmowania i przekazywania zleceń
  • Carpathia Capital S.A. – fundusz PE/VC koncentrujący się na inwestycjach w małe i średnie spółki z Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, spółka wpisana jest do rejestru Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych
  • INC Rating Sp. z o.o. – polska agencja ratingowa posiadająca licencje ESMA, specjalizująca się w ocenie zdolności kredytowej jednostek samorządu terytorialnego


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMFW bada temat stablecoinów
Następny artykułBinance oficjalnie startuje w USA
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here