Naga MarketsINC notuje w ostatnim czasie solidny wzrost notowań. W mediach pojawia się także sporo ciekawych informacji, które uzasadniają ruchy popytowe. Jedną z nich było zaangażowanie w firmę Medcamp, która tworzy fundusz biotechnologiczny, w którego skład wchodzi także spółka genXone. INC posiada około 9% jej udziałów oraz 11% akcji Medcam. Jeszcze w tym roku genXone powinien zadebiutować na rynku NewConnect. Akcje Medcamp zdrożały w marcu z poziomu 0,20 zł do ponad 5 zł.


W tym roku INC chce wprowadzić na rynek przynajmniej 10 spółek (obecnie trwają już projekty wprowadzenia 1 firm). Zdaniem prezesa firmy Pawła Śliwińskiego, nasza giełda po kilku miesiącach się ustabilizuje, a następnie zacznie się nowy, wieloletni trend wzrostowy. W tym upatruje sporej szansy dla swojej firmy.

W miniony piątek INC podpisało list intencyjny z Movie Games. Firmy planują razem wspierać rumuński rynek producentów gier, poprzez wsparcie finansowe oraz merytoryczne lokalnych, niezależnych studiów gier, aby w ten sposób wypromować lokalny rynek i wyselekcjonować jego liderów.

Zobacz także: INC nie boi się koronawirusa, zakłada 6-krotny wzrost wartości w ciągu 30 m-cy

Jak widać, INC inwestuje w ciekawe, perspektywiczne projekty. Na wykresie już zostało to docenione. Od połowy marca kurs wzrósł o 100%. Pozytywnie na inwestorów mogą działać zapowiedzi, że spółka postawiła sobie za cel 6-krotny wzrost wartości firmy do września 2022 roku.

Spoglądając na wykres dzienny, można zauważyć poważny wzrost obrotów w czasie już dwóch fal wzrostowych. Obecnie zaczyna pękać poziom 2 zł. Możliwe, że w krótkim terminie pojawi się jakaś korekta…inc

…jednak wydaje się, że spółka ma szanse na dalszy wzrost. Kolejna fala wzrostowa powinna już sięgnąć oporu w rejonie 2,50 zł. Warto także mieć na uwadze, że nawet po takim wzroście, cena akcji na tle historycznym wciąż będzie bardzo niska.
inc

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here