Naga MarketsINC planuje do 10 debiutów spółek na NewConnect w grudniuINC planuje przeprowadzić łącznie do 10 debiutów spółek na NewConnect do końca 2020 r. i około 20 w 2021 r., poinformował prezes Paweł Śliwiński.

W tym roku INC współpracuje z 26 spółkami, 8 debiutów już wkrótce

“Jeżeli chodzi o nasz ‘pipeline’, to debiutów na NewCnnect planujemy do 10 spółek jeszcze w tym roku, ale jeśli niektóre nie zdążą w grudniu, to będziemy mieli dużo debiutów na początku przyszłego roku. Myślę, że 8 debiutów powinniśmy spodziewać się lada chwila” – powiedział Śliwiński podczas wideokonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują


Ułożone staby srebra

Srebro tuż poniżej 26 USD za uncjęDodał, że na przyszły rok zgodnie z obecnym harmonogramem debiutów oczekiwanych jest już około 20.

“W tym roku współpracujemy z 26 spółkami. Dzieje się tak, ponieważ od momentu podpisania umowy do monetyzacji, czyli wejścia na giełdę, mija 6 miesięcy, czasami jest około 1 roku. Jeżeli chodzi o ich debiut, także tam, gdzie jesteśmy akcjonariuszami, a jest ich około 10 podmiotów, to większość będzie miało miejsce właśnie w 2021 r.” – dodał prezes.

Według niego, hossa na rynku INC będzie kontynuowana, ale już bardziej na wybranych spółkach plus nowe podmioty, które będą wchodzić będzie wpływać pozytywnie na giełdę.

Grupa kapitałowa INC (zadebiutowała na GPW jako Inwest Consulting) posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności poprzez pełnienie funkcji autoryzowanego doradcy rynku NewConnect. W jej ramach działa m.in. Dom Maklerski INC, fundusz PE/VC Carpathia Capital oraz polska agencja ratingowa INC Rating.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here