Naga MarketsING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

ing w1 stare

Te artykuły również Cię zainteresują
20 października informowaliśmy o tworzącym się wtedy sygnale kupna. Był to pin bar na interwale tygodniowym w teście ważnego wsparcia, które stanowiło wcześniej poziom szczytu. Był to zatem klasyczny retest pokonanego wcześniej poziomu. Powyżej tamta analiza.

ing d1

Sygnał kupna na wykresie dziennym pojawił się 6 listopada o czym informowaliśmy w cyklu Gorących spółek dnia. Powstała wtedy świeca pin bar, naruszająca stref€ wsparcia, którą tworzył poprzedni szczyt. Świeca powstała na podwyższonych obrotach co tylko dodawało jej ważności. Aktualnie wzrosty sięgnęły 150 zł. Co mniej więcej stanowi poziom dotychczasowego maksimum. Wczorajsza świeca to także pin bar, ale sugerujący możliwość wystąpienia korekty. Jeżeli tak się stanie, ponownie warto obserwować obszar od 135 do 140 zł, a także przyspieszoną linię trendu widoczną na powyższym wykresie.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here