Naga MarketsNadchodząca, czwarta fala pandemii może mocno namieszać na rynkach finansowych. Równocześnie na inwestorów mogą wpłynąć decyzje Fed i szalejąca inflacja. By nie dać się zaskoczyć, dołącz do webinaru TMS Brokers “Impuls giełdowy” i bądź na bieżąco ze wszystkimi, najważniejszymi wydarzeniami tygodnia.

  • Już 25 sierpnia o godzinie 18:00 swoje średnioterminowe spojrzenie na międzynarodowe rynki akcji przedstawi doświadczony makler Adam Korecki.
  • Podczas najbliższego spotkania ekspert TMS Brokers odpowie na pytania: Jak długo ma szansę utrzymać się jeszcze hossa na amerykańskim rynku akcji?
  • Jakie perspektywy mają przed sobą rynki europejskie, w szczególności spółki niemieckie I francuskie? Jakie potencjalne czynniki ryzyka dla dalszych wzrostów widzimy dla indeksów akcji
  • Czy warto szukać spółek, które mogą być doskonałymi kandydatami do otwarcia krótkiej sprzedaży?

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZETMS Brokers zaprasza na webinar poświęcony rynkom giełdowym

Pomimo hossy na amerykańskim rynku akcji, wciąż towarzyszy nam niepewność związana z Covid-19. Aby wiedzieć, jak odpowiednio zareagować na zmiany, TMS Brokers zaprasza na webinar, podczas którego Adam Korecki, ekspert rynku walutowego i kapitałowego, uporządkuje liczne informacje napływające ze światowych giełd i rynków OTC.

Prowadzący jest licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych i posiada ponad 20 lat doświadczenia w tradingu na rynkach finansowych, w tym 15 lat na rynkach międzynarodowych.

W nadchodzącym odcinku serii “Impuls giełdowy” ekspert postara się odpowiedzieć na pytania, jak długo ma jeszcze szansę utrzymać się hossa na amerykańskiej giełdzie i czy możemy spodziewać się korekty na Wall Street, w związku z czwartą falą pandemii. Jednocześnie przeanalizuje aktualną sytuację najważniejszych indeksów (Nasdaq, SP500, Dow Jones, Russell2000) oraz wyjaśni, jaki wpływ na wycenę akcji może mieć oczekiwane działanie Rezerwy Federalnej.

Adam Korecki opowie także o tym, jakie perspektywy mają przed sobą rynki europejskie, w szczególności spółki niemieckie i francuskie. Uczestnicy dowiedzą się, na które z nich warto zwrócić uwagę, czy mają potencjał wzrostowy, a także, czy są kandydatami do otwarcia krótkiej sprzedaży.

Podczas webinaru będzie można zadać ekspertowi nurtujące pytania, do czego gorąco zachęcamy. Wydarzenie rozpocznie się w środę, 25 sierpnia o godzinie 18:00. Zapisz się tutaj, już dzisiaj i bądź na bieżąco z najważniejszymi rynkowymi wydarzeniami!

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lotosu | kurs jena | benefit giełda | giełda playway | lotos akcje | polenergia giełda | kurs liry tureckiej do euro |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here