Naga MarketsImpexmetal S.A. to polskie przedsiębiorstwo przemysłu metalowego, działające głównie na rynku metali kolorowych oraz stali, w sektorze półfabrykatów metalowych oraz łożysk.

Notowania cen akcji tej spółki wznoszą się od początku 2016-go roku, a od drugiej połowy października tego samego roku wciąż utrzymują się na zamknięciach ponad 20-tygodniową średnią kroczącą. Wskazuje to zatem na bardzo dynamiczny trend wzrostowy.

Pierwszy istotny test 20 SMA, która zapewnia tu wsparcie dynamiczne miał miejsce w maju br. Odbicie w następstwie tego testu zaprowadziło notowania na nowe maksima, ale także do kluczowego oporu na 4.54 zł. Właśnie z tego poziomu w marcu 2012 rozpoczął się spadek, którego konsekwencją było ustanowienie dołka na 1.82.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Cena w ciągu poprzednich dwóch tygodni testowała po raz kolejny 20-okresową SMA. Efektem tych testów były popytowe pin bary na wykresie tygodniowym. Wskazują one na potencjał do dalszych wzrostów.

Jednak na drodze tym wzrostom staje wspomniany wcześniej opór na 4.54. Dopiero jego pokonanie otworzy drogę wyższym cenom. Najbliższy cel znajdzie się wtedy na 5.22 (luka spadkowa z czerwca 2011 r.), a następnie kluczowe będą maksima przy 5.55.

Pro-wzrostowe nastawienie zanegowane zostanie natomiast po skutecznym wybiciu minimów świec popytowych. Korekta może wtedy dotrzeć w okolice 4 zł. Kolejne wsparcie widoczne jest blisko 3.55.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja FoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here