Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowa działalność spółki to obrót krajowy i zagraniczny w zakresie metali nieżelaznych (aluminium, miedz, cynk) oraz rud i wyrobów stalowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
impexmetal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała wczoraj ponad 5% przy najwyższych obrotach od początku roku. Pod względem technicznym doszło do wybicia lokalnego oporu okolic 2,18 – 2,20 zł. Cena zatrzymała się jednak na górnej krawędzi kanału spadkowego, w którym poruszamy się od sierpnia ubiegłego roku. Jeżeli w najbliższych dniach doszłoby do ponownego ataku popytu i udałoby się wyjść z kanału górą, byłby to dość mocny sygnał kupna. Kolejnym celem kupujących byłby szczyt z końca listopada czyli okolice 2,48 zł. Miejsce, z którego rozpoczęło się obecne odbicie jest pewnym wsparciem, widzianym z długoterminowej perspektywy. Dlatego też pojawia się szansa na odwrót od spadków, aczkolwiek na sygnał kupna trzeba jeszcze poczekać.

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Jedna z głównych spółek naszego parkietu odnotowała wczoraj siódmą wzrostową sesję z rzędu, rosnąc o niespełna 4%. Tym samym, po okresie kilku tygodni wzrostów, cena dotarła do dość szerokiej strefy oporu opartej o poprzednie dołki w panującym nadal trendzie spadkowym. Mowa o obszarze mniej więcej 70-72 zł. W tym rejonie może rozegrać się walka o to czy ostatnie wzrosty były jedynie korektą czy jednak przekształcą się w coś więcej. Wybicie oporu otwierałoby drogę do linii trendu czyli okolic 83 zł.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here