Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowa działalność spółki to obrót krajowy i zagraniczny w zakresie metali nieżelaznych (aluminium, miedz, cynk) oraz rud i wyrobów stalowych.

impexmetal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 2,4% przy podwyższonych obrotach. Zakończenie sesji na dziennym maksimum dobrze oddaje charakter handlu z jakim mamy do czynienia od dłuższego czasu. Okolice 2,60 zł to ważny poziom oporu, którego jak na razie popyt się nie przestraszył. Widoczna presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi niebawem do wybicia i dalszych wzrostów. Kolejny opór, do którego kurs powinien zmierzać po ewentualnym wybiciu to okolice 2,80- 2,82 zł. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach informowaliśmy 23 lutego.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Braster jest spółką, której działalność będzie opierać się na produkcji rewolucyjnego narzędzia do diagnostyki onkologicznej piersi u kobiet, w postaci termograficznego testera.

Braster

Spółka od kilku dni notuje ruch korekcyjny przy zdecydowanie niższym wolumenie niż w chwili niedawnego wybicia oporu w rejonie 15,50 – 15,80 zł. Prawdopodobnie spadki okażą się więc tylko korektą. Warto mieć wykres na oku, gdyż może dojść tu do typowego re-testu przy wsparciu i w okolicach nowej linii trendu. Jeżeli rzeczywiście tak będzie to odbicie od wsparcia może w dłuższym okresie czasu doprowadzić kurs na poziom 20 zł. Gra może więc toczyć się o około 25% potencjalnych wzrostów. Ostatnio o spółce pisałem 15 kwietnia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY – otwarta droga do głównego oporu
Następny artykułCAD/JPY – między wsparciem, a oporem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here