Naga MarketsImpexmetal S.A. zbudował Grupę Kapitałową, w skład której wchodzi około 30 firm, krajowych i zagranicznych, operujących przede wszystkim w sektorze metali nieżelaznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widać, że pod koniec ubiegłego roku doszło do przełomu jakim było wybicie kilkuletniej linii trendu spadkowego, łączącej wiele ważnych szczytów. Mimo, że cena jak dotąd zatrzymała się na oporze w postaci poprzedniego wierzchołka, to jednak sam fakt wybicia jest zdecydowanie wydarzeniem pozytywnym. Nie doszło przy tym oporze do gwałtownych spadków, a szybki powrót kupujących przy wyraźnym wzroście obrotów daje szanse na udany atak. Wyjście ponad dotychczasowe maksimum powinno skutkować dalszymi wzrostami, przynajmniej do okolic 4 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny ponad roczny, dynamiczny trend wzrostowy. Obecnie trwa próba zakończenie krótkotrwałej i dość płytkiej korekty. Wczoraj poziom poprzedniego szczytu został poważnie naruszony przy ogromnym wolumenie. Mimo, że cena zamknięcia okazała się niższa od poprzedniego maksimum, to jednak styl w jakim doszło do próby wybicia, daje duże szanse stronie kupującej na dokończenie tego ataku i zakończenie go sukcesem.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Technicznie wygląda to na możliwość przetestowania okolic 15zł chyba, że cena na najbliższej sesji się cofjnie bo okolice 11zł to opór.

  2. Witam
    czy do jakiejś Waszej analizy nadaje się Helio ? Pytam bo zgodnie z analizą z 5 stycznia którą robiliście kurs przebił istotny opór na 10,65 i pytanie do jakiego poziomu może się teraz kierować (jest zapowiedź firmy że wyniki będą ponad 100% lepsze więc fundamenty są).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here