Naga MarketsImpel wnioskuje do GPW o wycofanie z obrotu giełdowego z dniem 28 majaImpel wystąpił do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z wnioskiem o wycofanie akcji spółki z obrotu giełdowego na GPW z dniem 28 maja 2021 roku, podała spółka.

Impel wycofuje się z obrotu giełdowego na GPW

“W związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 14 maja 2021 roku w przedmiocie udzielenia zezwolenia na wycofanie akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym z dniem 28 maja 2021 roku […] spółka wystąpiła w dniu dzisiejszym do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z wnioskiem o wycofanie akcji spółki z obrotu giełdowego na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dniem 28 maja 2021 roku” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Impel informował w ub. tygodniu, że otrzymał zezwolenie KNF na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW. Wycofanie z obrotu nastąpi 28 maja 2021 r.

W grudniu ub. roku Nutit a.s., jako strona porozumienia akcjonariuszy Impel, ogłosił wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 1,98 mln akcji spółki, stanowiących 15,41% udziału w kapitale zakładowym i 11,1% liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Akcje objęte wezwaniem nabywane były po cenie 13 zł za sztukę. W marcu br. ogłoszony został przymusowy wykup pozostałych akcji, stanowiących 4,73% głosów.

Grupa Impel jest czołowym w Polsce dostawcą usług (m.in. utrzymania porządku i czystości, ochrony mienia, usług finansowych) dla instytucji i przedsiębiorstw.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here