Naga MarketsImmofinanz wynajął ponad 33 tys.m2 powierzchni biurowej w Warszawie w I-III kw. br., podała spółka.

Immofinanz wynajął ponad 33 tys.m2 powierzchni biurowej w Warszawie w I-III kw. br.

“W kontekście najemców przedłużających z nami swoje umowy, wyraźnie widzimy branże, które pomimo COVID-19 mocno się rozwijają, jak chociażby IT, czy sektor medyczny. Przedstawiciele właśnie tych sektorów bardzo często też zwiększali swoje zajmowane powierzchnie. W przypadku klientów nowych, których przywitaliśmy ‘u siebie’, zauważyliśmy zmiany na etapie samych viewingów, gdzie szereg pytań dotyczyło aspektów technicznych budynku, czy też kwestii bezpieczeństwa. Podpisane umowy świadczą o tym, że zaoferowaliśmy w tym zakresie przekonywujące rozwiązania” – powiedziała country manager operations Poland Immofinanz Magdalena Kowalewska, cytowana w komunikacie.

Jedna z największych umów podpisanych w ramach biurowego portfela Immofinanz dotyczy reprezentującego sektor IT, najemcy wieży Warsaw Spire, Equinix (Poland) Technology Services, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Firma ta nie tylko przedłużyła swój najem na powierzchni ponad 1 600 m2, ale także wynajęła dodatkowe 1 650 m2, zwiększając tym samym dwukrotnie swoją zajmowaną powierzchnię w wieży” – czytamy w komunikacie.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here