Immofinanz otworzył trzeci mycowork w WarszawieWarszawa, 30.08.2021 (ISBnews) – Immofinanz, po oficjalnym wejściu w kwietniu br. w sektor elastycznych produktów biurowych i otwarciu swoich pierwszych powierzchni coworkingowych – mycowork w myhive Park Postępu i myhive Warsaw Spire, oddał do użytku trzeci mycowork, tym razem w myhive Nimbus.

„Z perspektywy niecałych pięciu miesięcy, od kiedy jesteśmy obecni w tym segmencie rynku, najczęściej słyszymy, że najemcy cenią sobie kameralność naszych coworków i wyjątkowy komfort pracy, który się w nich odczuwa. W myśl zasady, aby marka czy produkt były rozpoznawalne, muszą być powtarzalne – dotrzymujemy naszego słowa i otwieramy już trzeci mycowork w Warszawie. Kluczowym dla nas jest aby móc zrealizować każdą potrzebę biurową naszych klientów, zarówno jeśli chodzi o elastyczny jak i tradycyjny najem, pod jednym parasolem” – powiedziała Country Manager Operations Poland Magdalena Kowalewska, cytowana w komunikacie.Nowa przestrzeń dostępna na parterze budynku, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich 98, to łącznie 44 biurka. W ofercie najnowszego mycowork uwzględnione są wszystkie trzy dostępne, elastyczne produkty: myflex, mydesk i myroom, podano także.

Równolegle do mycowork, Immofinanz rozwija także drugi ze swoich elastycznych produktów – myoffice, czyli gotowe pod wynajem, prywatne biura serwisowane, dostępne już od jednego miesiąca, z pełną infrastrukturą, z własną recepcją, salkami konferencyjnymi, focus room-ami, lounge, kuchnią, serwerownią, toaletą, przygotowane w standardzie myhive. Najnowsza powierzchnia tego typu zostanie oddana do użytku w najbliższych dniach, w myhive IO-1, a prace przy następnej, w myhive Crown Point są aktualnie realizowane, przypomniano.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here