Naga MarketsSpółka Industrial Milk Company (IMC) jest zintegrowanym przedsiębiorstwem rolnym zlokalizowanym w środkowej i północnej Ukrainie, działającym w obwodach połtawskim i czernihowskim. IMC jest jednym z 10 największych rolniczych firm na Ukrainie. Tworzy ją grupa spółek zajmujących się: uprawą kukurydzy, pszenicy, słonecznika, soi i ziemniaków, magazynowaniem i przetwarzaniem zbiorów. Grupa jest także jednym z największych przemysłowych producentów mleka na Ukrainie pod względem wielkości produkcji. W maju 2011 IMC zadebiutowało na GPW.

Analiza techniczna IMC – interwał tygodniowy

Industrial Milk Company od maja 2015 roku znajduje się w trendzie wzrostowym. Po przebiciu ważnego oporu na poziomie 7.90 zł, wzrosty te powinny być kontynuowane, nawet w kierunku 10.30 zł gdzie wypada kolejny znaczący opór. Natomiast najbliższe wsparcie znajduje się w okolicy 7.80 – 7.90 zł (wybity wcześniej opór) oraz przy linii trendu wzrostowego (okolice 6.90 zł).

imc-w1Industrial Milk Company ma też bardzo dobrą sytuację finansową i niską wycenę rynkową (wskaźniki finansowe). Należy również pamiętać, że największym czynnikiem ryzyka dla tej spółki jest niestabilna sytuacja polityczna i geopolityczna na Ukrainie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here