Naga MarketsImagePower już niedługo na polskiej giełdzie | Rozmowa z zarządem ImagePowerZapraszamy do obejrzenia rozmowy z przedstawicielami zarządu spółki ImagePower: prezesem zarządu Pawłem Graniakiem oraz wiceprezesem zarządu Piotrem Figarskim. ImagePower, wchodzące w skład grupy PlayWay jest studiem gamingowym, które planuje swój debiut na warszawskim parkiecie jeszcze w tym roku. W nagraniu porozmawiamy między innymi o obecnym progresie spraw związanych z IPO, planach wydawniczych spółki, sprzedaży bieżących tytułów oraz o tym jakie ambicje ma zespół studia w długim terminie. Spotkanie poprowadzi redaktor Comparic24.TV Przemysław Tabor.

  • ImagePower przymierza się do debiutu na NewConnect w 2021 roku
  • W najbliższych planach spółki jest m.in. stworzenie gry Yacht Mechanic Simulator 2021
  • Najpopularniejszym tytułem dostępnym w early access jest Dieselpunk Wars

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jesteśmy dość młodą spółką. Zajmujemy się tworzeniem gier na platformę PC. Nasz model biznesowy nie wskazuje tego, żebyśmy robili jedną grę przez wiele lat. Raczej stawiamy na dywersyfikację produktów i robimy kilka gier rocznie. Staramy się tworzyć do 4 gier rocznie i wymaganą ilosć preprodukcji, tak żeby tych gier było na tyle dużo, żeby móc sprawdzać rynek i tak, żeby któraś z nich mogła zaskoczyć i cieszyć się dobrą sprzedażą. – stwierdził Paweł Graniak, prezes zarządu ImagePower.

W rozmowie spytaliśmy także o to, jak obecnie wygląda progres prac nad giełdowym debiutem:

Obecnie jesteśmy na etapie składania dokumentów. Jakiś czas temu wysłaliśmy dokument informacyjny do GPW i otrzymaliśmy w odpowiedzi kilka uwag, ale według tego co przekazał nam nasz autoryzowany doradca Blue Oak, nie było tam żadnych niespodzanek, niczego niespodziewanego. Tylko standardowe doprecyzowanie kilku kwestii. Wysłaliśmy protokół zmian i dokument aktualizacyjny. Czekamy na ewentualne uwagi. – przedstawił sytuację Piotr Figarski, wiceprezes zarządu ImagePower.

– Nie da się konkretnie powiedzieć, kiedy IPO można się spodziewać. To zależy od tego, czy pojawią się uwagi, na które będziemy musieli odpowiedzieć. – dodał. – Mamy już od oświadczenie od KDPW o rejestracji naszych akcji, także myślę, że wszystko podąży dobrym tropem i niedługo będzie można już spodziewać się IPO. Tak jak powiedziałem, dokładnej daty jeszcze jednak nikt nie zna.

Spytaliśmy także o to, jak sprzedają się obecne tytuły, m.in. Dieselpunk Wars. Odpowiedź na to pytanie oraz szereg innych znajdą Państwo w nagraniu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy dolara | akcje giełdowe | pkn orlen akcje | pgnig akcje forum | dow jons |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here